BONIFATIUSE GILDI KESKAJAHÕNGULINE VÕLUMAA

Tere tulemast Bonifatiuse Gildi keskajahõngulisele Võlumaale!

Võlumaa Info

Info

Jõuludele eelnev aeg on ikka täis ootusi ja üllatusi. Selle aja meeleolukaks sisustamiseks ootab Bonifatiuse Gild laste gruppe Bonifatiuse Gildi keskajahõngulisele Võlumaale, omandama uusi teadmisi vanadest tavadest, meisterdama, mängima ja laulma ning maitsma keskaegseid jõulutoite. Võlumaa toimub 11.–15. detsembril.

Grupi maksumus on 320 eurot. See sisaldab kuni 20 last. Iga järgneva külastaja hind on 16 € inimese kohta. Maksimaalne grupi suurus on 40 last.

Võtame vastu 2 gruppi päevas: Esimene grupp kell 9:00 – 12:00 ja teine kell 13:00 – 16:00. Programm kestab orienteeruvalt kolm tundi.

Majas, mis on kujundatud mõnusaks ja keskaja hõnguliseks, ootavad külastajaid Gildi lõbus alkeemik, kes juhib gruppi läbi maja kogu programmi vältel ning ajastutruus riietuses käsitöömeistrid.

Alkeemik on oma töötoas nii kaua külalisi oodanud, et on ootamisest lausa ülemeelikuks ja mänguhimuliseks muutunud! Ta vajab hädasti laste seltsi, et nendega lõbusaid katseid teha ja mänge mängida!

Programm sisaldab:

 • Külastajate tervitamine ja sissekannete tegemine Võlumaa külalisteraamatusse;
 • Keskaegsed mängud, võistlused ja katsed alkeemikuga;
 • Meisterdamised töötubades;
 • Keskaegsed rollimängud, ühine võlujoogi meisterdamine, lõbusad lood keskajast;
 • Kosutav kõhutäis enne koduteed.

Programm algab lõbusa ja samal ajal haridusliku külaskäiguga Gildi alkeemiku juurde. Tema lemmiktegevus on lastega mängimine ja loomulikult on tema suureks unistuseks kulda teha ja elueliksiiri koostisosad leida! Kui mängud on mängitud, siis jagatakse lapsed erinevatesse töötubadesse.

Meisterdamiste järel jagab alkeemik oma teadmisi ja korraldab lõbusa lühinäidendi. Koos meisterdatakse võlujooki.

Meie sündmus hõlmab ka jõuluaegset heategemist. Võimaldame vähekindlustatud perede lastele osalemist Võlumaal soodushinnaga. On võimalik ka täiesti tasuta laps võlumaale tuua ja rõõmust osa saada.

Olete väga oodatud osalema!

  Kool/asutus*

  Tellija nimi*

  E-mail*

  Telefon*

  Rühm/ klass/ grupp*

  Laste arv grupis*

  Saatjate arv*

  Kas ja mitmel lapsel on toitumisel erisoove või allergiaid?*

  Kas on mingeid erivajadusi, mida peaksime eelnevalt teadma?*

  Kas teie grupis on lapsi, kes ei saa enamasti kuskile kaasa sõita ning seetõttu vajavad soodushinnaga või tasuta osalemist?*

  Millist makseviisi eelistate? Tasuda saab ettemaksuarve alusel ning sularahas ja kaardiga kohapeal. Kui Te valisite ettemaksuarve, siis palun lisage arve saaja andmed!*

  Valige siit sobiv osalemise aeg:
  11. detsember kell 09-1211. detsember kell 13-1612. detsember kell 09-1212. detsember kell 13-1613. detsember kell 09-1213. detsember kell 13-1614. detsember kell 09-1214. detsember kell 13-1615. detsember kell 09-1215. detsember kell 13-16

  muu kuupäev või kellaaeg (palun täpsusta lisainfo lahtris)

  Lisainfo, küsimused ja kommentaarid