REGISTREERU
MARDIPÄEVA LAADA
KAUPLEJAKS

ENNE KUI REGISTREERUD,
LOE LÄBI KAUPLEJA MEELESPEA

Info kauplejale

Sügisene käsitöölaat on avatud Viljandi Centrumi kaubanduskeskuses aadressil Tallinna tn 24, Viljandi 9. novembril 2019 kell 9-16.

Laadaplatsi eest tasumine toimub ainult ülekandega ettemaksuarve alusel. 9. novembril toimub müügikohtade väljaandmine kell 8:00-8:30. Sisenemine keskusesse toimub parkimisplatsi poolt kauba laadimise estakaadilt. Kõik ettevalmistused, kauba kohale toimetamine, väljapanek ja laudade ettevalmistamine peavad olema lõpetatud kell 9:00.

Auto saab parkida Centrumi kaubanduskeskuse taga olevasse parklasse. Kauplejatel tuleb ise kaasa võtta kogu vajalik inventar (sh müügilaud). Ühe müügikoha maksimaalne laius on 2 meetrit, kui eelnevalt ei ole kokku lepitud teisiti. Igal kauplejal on kohustus võtta kaasa laudlina, mis ulatuks maani mõlemalt laua poolelt vaadates. Eelistatud on linane kangas, võib olla ka linasetooni, helepruun või beež. Laada lahtiolekuajal on kauplemine kohustuslik. Soovi korral võib kaubelda kauem.

Lisavõimalused

Oleme Teie jaoks olemas terve laada toimumise ajal. Andke meile teada, kui vajate meie abi!

 • Vahetame raha peenemaks
 • Anname kuni 15 minutit pausi, kui soovite minna tualetti
 • Koostöös kohvikuga Herr Artur pakume võimalust tellida laadaplatsile lõunasööki
 • Eelnevalt kokku leppides saame Teile rentida müügilauda ja toole
 • Hansalaada tarbeks laenutame ajastuhõngulisi kostüüme. Tellimiseks palume enda soovist teada anda emaili teel bonifatiusegild@gmail.com

Registreerimisvorm


  Tähelepanu! Ühe kauplemiskoha maksimaalne laius on 2 meetrit. Kuni 2-meetrise kauplemiskoha hind on 25 eurot/päev (sama hind kehtib ka väiksemale, kui 2 m laiusele müügipinnale). Kui vajate suuremat müügipinda, siis iga lisameetri maksumus on 12.50 eurot. Hindadele lisandub käibemaks.

  Igal kauplejal tuleb kaasa võtta oma inventar (laud, soovi korral riiulid ja stendid). Igal kauplejal on kohustus võtta kaasa laudlina, mis ulatuks maani mõlemalt laua poolelt vaadates. Eelistatud on linane kangas, võib olla ka linasetooni, helepruun või beež.

  Keskusest on võimalik soovi korral saada iga müügikoha juurde kuni kaks tooli. Palun kirjutage lisainfosse, kas Te vajate toole ja mitu!

  Registreerimisega kinnitan sisestatud andmete õigsust ning soovi osaleda Mardipäeva laadal Centrumi kaubanduskeskuses. Kohustun mitte osalemisest teatama hiljemalt 8.11.2019. Ette teatamata laadal mitte osalemine ei vabasta arve tasumisest.*