UKU Sügislaat

TERE TULEMAST
UKU Sügislaadale kauplema!

Info kauplejale

UKU Sügislaat toimub Viljandi UKU Keskuse avaras ja valgusküllases siseruumis.

Laadad UKU Keskuses on toimunud erinevatel aastaaegadel juba 10 aastat ning on meie maakonna inimeste seas väga populaarsed.

Uhke Sügislaat saab toimuma 7. oktoobril kell 10-16. Kauplema on oodatud nii käsitöö ja disainiga kui sügisandide ja hea Eestimaise toiduga kauplejad!

Kui oled toiduga kaupleja, siis peab Sul laadal osalemiseks olema esitatud majandustegevusteate vorm.

Registreeri kauplejaks

  Kaupleja nimi *

  Kaupleja aadress *

  Kaupleja registri- või isikukood *

  Vastutav isik *

  Kontakttelefon *

  E-post *

  Kaupleja veebileht või FB

  Müüdavad kaubad: *

  Pildi* maksimaalne suurus 4 mb

  Lisainfo kaupade kohta:

  Kauplemiskoha laius * (täismeetrites)

  Tähelepanu! Ühe kauplemiskoha maksimaalne laius on 2 meetrit. Kuni 2-meetrise müügikoha päeva hind on toiduga kauplejatele 36 eurot ning käsitööga kauplejatele 30 eurot. Kui vajate suuremat müügipinda, siis iga lisameetri maksumus on toiduga kauplejatele 18 eurot ning käsitööga kauplejatele 15 eurot.
  Kauplejatele on keskuses olemas müügilauad ja laudlinad. Kui soovid osaleda enda inventariga, siis võta meiega eelnevalt ühendust ja lepime täpsemalt kokku! Laudade juurde on võimalik lisada riiuleid ja stangesid

  Kas vajate elektrit? *

  Amprite arv

  Faaside arv

  Lisainfo


  Registreerimisega kinnitan sisestatud andmete õigsust ning soovi osaleda UKU Sügislaadal. Kohustun mitte osalemisest teatama hiljemalt 02.10.2022. Osalejatele saadetakse enne laada toimumist ettemaksuarve. Ette teatamata laadal mitte osalemine ei vabasta arve tasumisest.*