VÄIKE KÄSITÖÖ- JA TOIDUTURG

TERE TULEMAST
KAUPLEMA VÄIKESELE KÄSITÖÖ- JA TOIDUTURULE!

Info kauplejale

Väike Käsitöö- ja toiduturg toimub Viljandis Tallinna mnt. 1 muruplatsil kaubamaja kõrval. Ühe kauplemiskoha maksimaalne laius on 3 meetrit. Kuni 3-meetrise kauplemiskoha hind on 42 eurot/päev (sama hind kehtib ka väiksemale, kui 3 m laiusele müügipinnale). Kui vajate suuremat müügipinda, siis iga lisameetri maksumus on 12 eurot. MTÜ Bonifatiuse Gild on alates 1.06.2024 käibemaksukohustuslane. Sellest kuupäevast alates saabunud registreeringutele lisatakse arvele käibemaks. Väikesel Käsitööturul kaubeldakse nii käsitöö- kui toidukaupadega.

Väike Käsitöö- ja toiduturg on avatud:

25.- 27. juulil kell 12:00- 20:00

28. juulil kell 12:00 – 18:00

Enne registreerimisvormi täitmist vaata kindlasti läbi need punktid:

֍ Vaata, milliseid tasuta ja tasulisi lisavõimalusi me kauplejale pakume
֍ Kui oled toiduga kaupleja, siis peab Sul laadal osalemiseks olema esitatud majandustegevusteate vorm

Küsimuste korral võta ühendust: ylle@bonifatiusegild.ee

Registreerimisvorm


  Kaupleja nimi *

  Kaupleja aadress *

  Kaupleja registri- või isikukood *

  Vastutav isik *

  Kontakttelefon *

  E-post *

  FB, Instagram, veebileht...

  Müüdavad kaubad: *

  Pildi* maksimaalne suurus 4 mb (Pildi maksimaalne suurus on 4mb. Kasutame lisatud fotosid Teie reklaamimiseks laada Facebooki lehel. Soovi korral võite meile saata lisapilte ylle@bonifatiusegild.ee)

  Kaupade lisainfo: *

  Kauplemiskoha laius * (täismeetrites)

  Tähelepanu! Ühe kauplemiskoha maksimaalne laius on 3 meetrit. Kuni 3-meetrise kauplemiskoha hind on 42 eurot/päev (sama hind kehtib ka väiksemale, kui 3 m laiusele müügipinnale). Kui vajate suuremat müügipinda, siis iga lisameetri maksumus on 12 eurot. Arvele lisandub käibemaks.

  Kauplemiskoha sügavus *

  Kas soovite rentida müügilauda suurusega 183*79 cm? *

  Müügilaua rendihind on 7 eurot/päev. Kui te vastate sellele küsimusele "Jah", siis palun täpsustage laudade arv lisainfo lahtris.

  Kas vajate elektrit? *

  Üks amper (4 laadapäeva) = 2,31 € (1 kW=4,35 A) millele lisandub kaablite rent ja paigaldus 20.00 €. Kui soovid enda müügiplatsile elektrit, siis palun kirjuta lisainfo lahtrisse enda elektriseadmete loetelu!

  Amprite arv

  Faaside arv

  Osalemise kuupäevad:

  Tähelepanu! Eelisjärjekorras registreerime need kauplejad, kes osalevad kõikidel päevadel!

  25.0726.0727.0728.07

  Lisainfo


  Registreerimisega kinnitan sisestatud andmete õigsust ning soovi osaleda. Kohustun mitte osalemisest teatama hiljemalt 15.07.2024 keskööks. Ette teatamata laadal mitte osalemine EI VABASTA ARVE TASUMISEST*


  Olen teadlik, et mulle määratud KAUPLEMISKOHA VAHETAMINE laadapäeval ilma laadakorraldaja loata on KEELATUD. Olen valmis tasuma laadaplatsi muutmise korral LISATASU, mis on 20 eurot jooksva meetri kohta. Olen teadlik, et kui vahetan ilma laadakorraldaja nõusolekuta enda laadaplatsi, on laadakorraldajal õigus minu müügikoht laadalt kõrvaldada. Laadaplatsi eest makstud tasu sellisel juhul ei tagastata. Laada reeglite rikkumise eest on laadakorraldajal õigus kauplejat enam mitte lubada MTÜ Bonifatiuse Gild korraldatavatele laatadele.*


  Olen teadlik, mis kuupäevadel ja kellaaegadel turg toimub ning et osaleja on kohustatud müügikohta lahti hoidma nimetatud perioodil ja lahtiolekuaegadel. Olen teadlik, et ilma mõjuva põhjuseta ning laadakorraldajat teavitamata on keelatud müügikoha sulgemine enne ettenähtud aega ning lahkuda enne laada lõppu. Laada reeglite rikkumise eest on laadakorraldajal õigus kauplejat enam mitte lubada MTÜ Bonifatiuse Gild korraldatavatele laatadele.*